Ana içeriğe geç

Çevik Medya C.

|

Okullar Açılıyor! Kırtasiye Alışverişi Nasıl Olmalı?

Konu

Lightbulb #1
Okullar Açılıyor! Kırtasiye Alışverişi Nasıl Olmalı?

Yeni eğitim – öğretim yılı öğrenciler tarafından heyecanla bekleniyor. Bir yandan aileler diğer yandan öğrenciler okulların ne zaman açılacağını merak ediyor. Okulların açılma dönemi yaklaşırken aileler ve öğrenciler de yani dönem hazırlıklarına başlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı yeni eğitim – öğretim yılının ne zaman başlayacağını duyurdu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in açıklamasına göre okullar 12 Eylül 2022 tarihinde açılacak. 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2022 – 2023 eğitim – öğretim döneminin bitişi ise 16 Haziran olarak duyuruldu. Diğer yandan anaokulları ve 1. Sınıfa başlayacak olanlar için ise okullar bir hafta erken başlayacak. Uyum eğitim haftası olarak belirlenen bu süreç ise 5 – 9 Eylül arasında gerçekleşecek.

Okulların açılmasına kısa bir süre kala aileler ve öğrenciler, yeni eğitim ve öğretim yılı için hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor. Peki okul için kırtasiye alışverişi nasıl olmalı? Öğrencilerin okul ihtiyaçlarını karşılarken nelere dikkat edilmeli? Bu yazıda okul alışverişi konusunda dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

Yazının devamı için tıklayın
[Resim: cevik-medya-banner.gif]
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Mesajlar
Okullar Açılıyor! Kırtasiye Alışverişi Nasıl Olmalı? - tarafından admin - 08-28-2022, 12:22 PM
Task